wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » POMAGAMY!
NEWSLETTER

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
KONTAKT
 • Podmiot prowadzący sklep:
  Tripower
  al. Wróbla 2 lok. U6
  02-736 Warszawa
  REGON 010947766
  NIP 521 101 35 45
  NIP: 521-101-35-45
 • E-mail:maciej@tripower.pl
 • Telefon+48 530607060
 • Godziny działania sklepuSklep stacjonarny: tripower.pl ul. Wróbla 2 lok. U6 02-736 Warszawa Czynny: od poniedziałku do piątku w godzinach 12-18

POMAGAMY!


Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Wspieramy dzieci z NFL i NON IRON

altTo był pomysł, który od dawna chodził mi po głowie. Pomysł, żeby każdy z produktów HUUB w sklepie miał swój udział w akcji wspierającej dzieciaki, którym mogłoby się w życiu powodzić lepiej. W listopadzie 2017 roku udaje się ruszyć z tematem wprowadzając pierwsze dwa produkty do programu - okularki HUUB Aphotic I HUUB Altair. Od początku każdy produkt będzie miał swojego "podopiecznego", a będą to Nidzicki Fundusz Lokalny i Fundacja NON IRON. Stopniowo będę dodawał kolejne artykuły, docelowo chcąc objąć całość oferty.
W akcji nie chodzi tylko o przekazanie paru złotych (w opisach produktów znajdziecie kwoty przyporządkowane poszczególnym towarom). Ważniejsze jest aby przybliżyć działalność obu organizacji i być może skłonić Was do wsparcia ich działań.
Nawet jeżeli nie potrzebujecie żadnych zakupów, czemu nie wejść na strony naszych Partnerów i nie przeczytać o tym, jak starają się pomagać innym? 
Podobno człowiek jest już bogaty, kiedy chce się podzielić. Mam nadzieję, że jesteście bogaci bo w TRIPOWER najwyraźniej nie klepiemy biedy ;)
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl